na zamówienie

Nasza oferta szkoleń została przygotowana by służyć wsparciem w codziennej pracy. Wprowadzając najwyższą jakość szkoleń chcemy przyczynić się do rozwoju potencjału uczestników oraz wzbogacić ich o nowe kompetencje, co z pewnością przełoży się na ich większą efektywność i satysfakcję z wykonywanych zadań.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście i możliwość dostosowania zakresu i czasu szkoleń. Wierzymy, że dedykowane szkolenia, przygotowane w odpowiedzi na potrzeby konkretnej instytucji wpływają na doskonalenie uczestnika szkoleń, a ponadto przyczyniają się do dobrego funkcjonowania placówki.

Wyróżnikiem naszych szkoleń jest niepowtarzalność, którą gwarantują autorskie programy przygotowywane przez naszych trenerów. Każdy temat opracowujemy indywidualnie bazując na wykształceniu i własnym doświadczeniu.

Nasz zespół specjalistów tworzą: psycholodzy, pedagodzy, pedagodzy specjalni, doradcy zawodowi, mediatorzy, specjaliści Wczesnej Interwencji, specjaliści terapii pedagogicznej, socjoterapeuci, terapeuci SI. Wszyscy posiadają duże doświadczenie zawodowe i co najważniejsze są praktykami w swych dziedzinach.

Szczegółowe informacje przedstawiające wykształcenie, doświadczenie i kompetencje naszych prowadzących znajdują się w zakładce TrenerzySpecjalizujemy się również w opracowywaniu szkoleń i warsztatów dostosowanych do projektów edukacyjnych i wychowawczych w jakich Państwo bierzecie udział.
 
Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe i certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.
Nasza firma znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.18/00136/2018